2023

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science» щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

До складу журі конкурсу 2023 року увійшли 145 спеціалістів-науковців, з них 78 з 22 зарубіжних країн: Ангола, Бенін, США, Німеччина, Швейцарія, Італія, Великобританія, Греція, Китай, Туреччина, Литва, Латвія, Словаччина, Естонія, Чехія, Казахстан, Польща, Грузія, Румунія, Азербайджан, Болгарія, Молдова.

Реєстрація учасників та подання робіт на перший етап конкурсу тривали з 01.09.2022 по 01.02.2023. На перший етап конкурсу було подано 378 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Німеччина, Оман, Алжир, Литва, Індія, Сербія, Хорватія, Пакистан, Польща, Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова.

На першому етапі конкурсу відбулося рецензування наукових робіт членами журі та обговорення їх онлайн на засіданнях. За кожним напрямком були визначені фіналісти (25% прорецензованих робіт згідно з рейтингом), які запрошені до участі у другому етапі конкурсу.

Результати першого етапу конкурсу за напрямками:


харчові 1 харчові 2
Перший етап конкурсу. Засідання журі напряму “Харчова наука і технології”

економика 1 економика 2
Перший етап конкурсу. Засідання журі напряму “Економіка і управління”

IT 2 IT 1
Перший етап конкурсу. Засідання журі напряму “Інформаційні технології, автоматизація і робототехніка”

енергетика 1
Перший етап конкурсу. Засідання журі напряму “Енергетика та енергоефективність”

екология 1 екология 2
Перший етап конкурсу. Засідання журі напряму “Екологія та охорона навколишнього середовища”

туризм 2 туризм 1
Перший етап конкурсу. Засідання журі напряму “Туризм та готельно-ресторанна справа”